Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707

Atveriame Jums sveiką ir malonų seksualinio gyvenimo džiaugsmą, kuriame negalioja jokie TABU. Norime, kad Jūs savo gyvenimą gyventumėte ne tik maloniai, bet ir sveikai, taip skatindami atverti savo fantazijos lobynus, kuriuose sukasi pačios nerealiausios svajonės, prie kurių išsipildymo prisidėsime ir mes – didžiausias erotinių prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje – Aistra.

Parduotuvių Aistra sekso prekių pasirinkimas patenkins pačias drąsiausias Jūsų fantazijas, o prieinamos kainos suteiks galimybę dažniau palepinti save ir savo partnerį (-ę) naujais pojūčiais. Nuolat pildome prekių asortimentą naujausiomis žymiausių pasaulio gamintojų kolekcijomis. Mūsų parduotuvėse dirba malonios ir žavios pardavėjos-konsultantės, kurios Jums patars ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Savo klientų patogumui pristatome  el. parduotuvę www.aistra.eu, kuri siūlo didžiausią erotinių prekių asortimentą, greitą pristatymą, atsiskaitymų įvairovę bei užtikrintą konfidencialumą.

Aistra parduotuvių asortimente rasite ne tik tradicines sekso prekes, bet ir seksualinės sveikatos prekes, kurios padės išspręsti tiek vyrus, tiek moteris kankinančias ir  intymias akimirkas gadinančias problemas - menką ar per didelį seksualinį susijaudinimą, priešlaikinę ejakuliaciją, potencijos ar lytinio potraukio sutrikimus. Taip pat padėsime pasiruošti meilės nakčiai ir nustebinti savo antrąją pusę seksualiu bei kokybišku apatiniu trikotažu ir intymiais aksesuarais. Bėdoje nepaliksime ir mergvakarių ar bernvakarių dalyvių, kurie mūsų parduotuvėse tikrai ras tai, kas taps jų šventės vinimi.

Parduotuvė Intymių prekių parduotuvės Aistra įsikūrusios 5 didžiausiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Lietuvoje esame lyderiai – turime net 12 parduotuvių ir toliau žadame plėsti savo parduotuvių tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Kas lemia Aistros parduotuvių tinklo spartų augimą ir  ypatingai didelį pirkėjų palankumą?

· Išskirtinis žinomų interjero dizainerių sukurtas jaukus ir novatoriškas parduotuvių dizainas;
· Erotinių prekių gausa ir įvairovė;
· Nuolatinis asortimento atnaujinimas bei pritaikymas klientų poreikiams;
· Prekių ir paslaugų patikima kokybė bei optimali kaina;
· Lanksti nuolaidų ir akcijų sistema;
· Pardavėjų – konsultančių paslaugumas bei nepriekaištingas aptarnavimas;
· Griežta klientų privatumo ir anonimiškumo politika.

Dirbame ir dirbsime taip, kad mūsų pirkėjai visada grįžtų, atsivesdami ir kitus bei toliau sieksime būti geresniais už geriausius!

 

 

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite