Atveriame Jums sveiką ir malonų seksualinio gyvenimo džiaugsmą, kuriame negalioja jokie TABU. Norime, kad Jūs savo gyvenimą gyventumėte ne tik maloniai, bet ir sveikai, taip skatindami atverti savo fantazijos lobynus, kuriuose sukasi pačios nerealiausios svajonės, prie kurių išsipildymo prisidėsime ir mes – didžiausias erotinių prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje – Aistra.

Parduotuvių Aistra sekso prekių pasirinkimas patenkins pačias drąsiausias Jūsų fantazijas, o prieinamos kainos suteiks galimybę dažniau palepinti save ir savo partnerį (-ę) naujais pojūčiais. Nuolat pildome prekių asortimentą naujausiomis žymiausių pasaulio gamintojų kolekcijomis. Mūsų parduotuvėse dirba malonios ir žavios pardavėjos-konsultantės, kurios Jums patars ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Savo klientų patogumui pristatome  elektroninę Aistra parduotuvę, kuri siūlo didžiausią erotinių prekių asortimentą, greitą pristatymą, atsiskaitymų įvairovę bei užtikrintą konfidencialumą.

Aistra parduotuvių asortimente rasite ne tik tradicines sekso prekes, bet ir seksualinės sveikatos prekes, kurios padės išspręsti tiek vyrus, tiek moteris kankinančias ir  intymias akimirkas gadinančias problemas - menką ar per didelį seksualinį susijaudinimą, priešlaikinę ejakuliaciją, potencijos ar lytinio potraukio sutrikimus. Taip pat padėsime pasiruošti meilės nakčiai ir nustebinti savo antrąją pusę seksualiu bei kokybišku apatiniu trikotažu ir intymiais aksesuarais. Bėdoje nepaliksime ir mergvakarių ar bernvakarių dalyvių, kurie mūsų parduotuvėse tikrai ras tai, kas taps jų šventės vinimi.

Parduotuvė Intymių prekių parduotuvės Aistra įsikūrusios 5 didžiausiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Lietuvoje esame lyderiai – turime net 11 parduotuvių ir toliau žadame plėsti savo parduotuvių tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Kas lemia Aistros parduotuvių tinklo spartų augimą ir  ypatingai didelį pirkėjų palankumą?

· Išskirtinis žinomų interjero dizainerių sukurtas jaukus ir novatoriškas parduotuvių dizainas;
· Erotinių prekių gausa ir įvairovė;
· Nuolatinis asortimento atnaujinimas bei pritaikymas klientų poreikiams;
· Prekių ir paslaugų patikima kokybė bei optimali kaina;
· Lanksti nuolaidų ir akcijų sistema;
· Pardavėjų – konsultančių paslaugumas bei nepriekaištingas aptarnavimas;
· Griežta klientų privatumo ir anonimiškumo politika.

Dirbame ir dirbsime taip, kad mūsų pirkėjai visada grįžtų, atsivesdami ir kitus bei toliau sieksime būti geresniais už geriausius!