Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Šiuo metu Aistra parduotuvė užsakymus vykdo tik gavusi išankstinį apmokėjimą. Už savo pirkinius Aistros el. parduotuvėje galite atsiskaityti tokiais būdais:

ELEKTRONINE BANKININKYSTE
Naudodamiesi bank-link paslauga, už Aistros el.parduotuvėje įsigytas prekes saugiai ir greitai galite atsiskaityti per vieną iš šių bankų - AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas Swedbank, Šiaulių bankas. Mokėjimas įskaitomas iškart ir Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti.

Taip pat užsakymą galite apmokėti grynais pinigais Maxima parduotuvėse, Lietuvos Pašto ir PayPost skyriuose, Perlo terminaluose (reikia turėti spausdintuvą atsispausdinti mokėjimo kvitą arba mokėjimo kvito barkodą galite kasininkei parodyti mobiliajame telefone).

Papildomi apmokėjimo būdai: Medicinos bankas, Citadele bankas, Webmoney, Lietuvos Spaudos kioskai, Narvesen parduotuvės  - susisiekite su mumis ir informuokite, jog pageidaujate apmokėti vienu iš šių būdų - aktyvuosime šią funkciją.

BANKO PAVEDIMU

Mokėdami banko pavedimu, už savo pirkinį atsiskaitote iš anksto, tad galite ramiai laukti prekių pristatymo. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, rankiniu būdu perveskite užsakymo sumą į mūsų banko sąskaitą. Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo užsakymo numerį (pvz., #00123). Jei sąskaitos neapmokėsite per 48 val., prekių rezervacija bus atšaukta, o užsakymas anuliuotas. Priklausomai nuo banko, atlikti mokėjimai mus pasiekia per 0,1 - 24 val. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Mokėjimui naudokite tokius rekvizitus:
Gavėjas: UAB Foneka
Bankas: SEB bankas
Sąskaita: LT22 7044 0600 0817 9518
DĖMESIO - atlikę mokėjimą, atsiųskite bankinio pavedimo išrašą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti greičiau.
PAYPAL
Savo užsakymą apmokėkite per PayPal sistemą. Nebūtina turėti PayPal paskyros. Galima atsiskaityti kreditine kortele. Mokėjimas įskaitomas iškart ir Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti.
DĖMESIO - mokėjimas PayPalu papildomai apmokestinamas 3% pirkinių krepšelio vertės. Mokestis apskaičiuojamas renkantis mokėjimo būdą, o jį pasirinkus - mokestis pridedamas prie krepšelio sumos.