Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Frivolous Game of Love BDSM pradinuko rinkinys

Šešių dalių BDSM rinkinys, kurį sudaro akių kaukė, ausų kištukai, žaidimo kauliukai, antrankiai, vibratorius ir botagas
Gamintojas: Orion
28,90 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Aprašymas
Dar tik žengiante pirmuosius žingsnelius BDSM pasaulyje ir nesate tikra/s, kokių priemonių Jums reikia? Frivolous Game of Love rinkinukas Jus aprūpins viskuo, ko tik gali prireikti Jūsų žaidimų pradžioje. Šį rinkinį sudaro net šešios priemonės: akių kaukė, ausų kištukai, žaidimo kauliukai, botagas su falo formos rankena, antrankiai ir juodos spalvos mini vibratorius.

Lai žaidimas prasideda! Uždėkite partnerei/iui akių kaukę, kad ji/s nieko nematytų ir atsiduotų tik kūniškiems pojūčiams. Užkimškite partnerei/iui ausis, kad ji/s nieko negirdėtų ir atsiduotų tik kūniškiems pojūčiams. Juodais pūkuotais antrankiais suvaržykite partnerei/iui rankas, kad ji/s negalėtų pasipriešinti. Viskas - visiška kontrolė - Jūsų rankose. Tolimesniam žaidimui galite naudoti kauliukus (susitarkite su partnere/iu iš anksto, ką reiškia kokia kauliukų kombinacija, pvz., 6 reiškia oralinį seksą) arba apsieiti be jų ir naudoti kitus žaisliukus - botagą ar vibratorių (pagamintas iš ABS plastiko, elementai pridedami). Su juodos spalvos mini vibratoriumi galėsite stimuliuoti visas erogenines zonas: vaginą, klitorį, anusą, spenelius, sėklides, padus ir kt. Botagėlį pasitelkite plakimo žaidimams - švelnūs ar stipresni (priklauso nuo Jūsų pomėgių) kirčiai privers aistras kunkuliuoti.

Supakuota dėžutėje, idealiai tinka dovanoti (pridedamos instrukcijos vokiečių kalba).