+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Penis Plug Piss Play With Stopper penio kaištis

Juodos spalvos, silikoninis, tuščiaviduris varpos kaištis, leidžiantis ejakuliuoti ir šlapintis tuo pačiu metu. Su kamštuku.
Gamintojas: You2Toys
19,90 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Aprašymas
Žaidimai, kuriuose pagrindinis vaidmuo tenka šlaplei - pažengusių fetišistų pasmaguriavimui. Šių žaidimų esmė - itin gerai lubrikantu sutepto plono kaiščio įvedimas į šlaplę, siekiant pasiekti seksualinį pasitenkinimą. Šis procesas anglų kalboje apibūdanamas terminu sounding. Šlaplė (lot. urethra) - latakas, jungiantis šlapimo pūslę su išore. O būtent ši vyrų vieta yra apie 20 cm ilgio, jungianti šlapimo pūslę su varpos galvute. Vyrams šlapinantis iš šlapimo pūslės pro šlaplę išteka šlapimas, o sueities metu – sėkla. Todėl įkišus kaištį į šlaplę, pojūčiai lytinio akto metu tampa kur kas intensyvesni, o orgazmai būna žymiai stipreni.

Šlaplėje yra daug jautrių nervų galūnėlių, kurių stimuliavimas gali sukelti labai didelį seksualinį pasitenkinimą. Vyrų šlaplės stimuliavimas yra pats tiesiausias kelias į prostatos stimuliavimą. Kalbant apie psichologinį soundingo aspektą, faktas, jog darote kažką neįprasto yra velniškai jaudinantis! Dažniausiai vyrai yra tie, kurie įveda savo penį į kokią nors terpę, tačiau kai kažkas yra įvedama į juos (tam tikra prasme apsikeičiama vaidmenimis) - tai visiškai kiti, stiprūs ir netikėti pojūčiai! Svarbiausia yra tinkamai pasiruošti (turėti tinkamas priemones bei žinių bagažą) ir apsišarvoti kantrybe.

Penis Plug Piss Play With Stopper yra juodos spalvos, silikoninis, tuščiaviduris varpos kaištis, leidžiantis ejakuliuoti ir šlapintis tuo pačiu metu. Su kamštuku, tad galėsite šlaplėje išlaikyti spermą ar šlapimą ir išleisti tada, kai Jums to norėsis. Lankstus, 12 cm ilgio, 10,7 cm įvedamo gylio, 0,7 cm skersmens. Pagamintas iš kokybiško silikono.

Šlaplės stimuliavimo atsargumo priemonės:
- niekada šlaplės stimuliavimui nenaudokite sekso žaisliukų ar kitų priemonių, kurios nėra pritaikytos šiam tikslui;
- visada naudokite sterilų vandens pagrindo lubrikantą;
- visada stereilizuokite sekso žaisliukus prieš ir po naudojimo;
- prieš šlaplės stimuliavimą, kruopščiai nusiplaukite rankas bei lytinius organus (būtų dar geriau, jei naudotumėte vienkartines pirštines);
- niekada nieko nedarykite per prievartą. Šlaplės stimuliavimus yra lėtas ir kruopštus procesas;
- pasirinkite tinkamo dydžio žaisliuką (per didelis žaisliukas gali ištempti/įplėšti šlamplę, o labai siauras metalinis žaisliukas gali ją pradurti);
- nutraukite stimuliaciją, jei jaučiate skausmą;
- visada po šlaplės stimuliacijos nusišlapinkite - taip pašalinsime lubrikanto likučius ir galimai į šlaplę patekusias bakterijas;
- 24 val. po šlaplės stimuliacijos galite jausti nemalonų jausmą šlapinimosi metu - tai normalu. Jei jausmą jaučiate ilgiau arba jausmas perauga į skausmą - kreipkitės į medikus.