+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Tiek fizinėse, tiek elektroninėje Aistros parduotuvėje galite atsiskaityti mūsų pačių arba trečiųjų šalių išduotais dovanų kuponais. Dovanokite pasirinkimo laisvę! Jūsų patogumui, sudarėme kuponų panaudojimo lentelę:

   Galiu naudoti Aistros elektroninėje parduotuvėje? 
 Galiu naudoti Aistros fizinėje parduotuvėje? 
 Elektroninis Aistra kuponas TAIP NE
 Popierinis Aistra kuponas TAIP TAIP
 Gera Dovana kuponas TAIP TAIP
 Laisvalaikio Dovanos kuponas 
TAIP TAIP
 Dovanų Manija kuponas TAIP TAIP
 Dovanų Sala kuponas TAIP TAIP

Kaip elektroninėje Aistros parduotuvėje panaudoti popierinį Aistros dovanų kuponą?
Popieriniai Aistros kuponai nėra automatiškai sujungti su el. parduotuve, todėl popierinį kuponą būtina persikelti į el. erdvę. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųsti savo turimo popierinio kupono nuotrauką. Jūsų atsiųstas kuponas patikrinamas mūsų vidinėje sistemoje (ar kuponas egizstuoja, ar nėra panaudotas, ar nepasibaigęs jo galiojimas) ir tuomet kuponas perkeliamas į elektroninę Aistros parduotuvę. Jums sugeneruojamas tokio pat galiojimo, tokios pat sumos elektroninis kuponas, kurio kodą reikia įvesti 5-tame Pirkinių Krepšelio žingsnyje.

Kaip elektroninėje Aistros parduotuvėje panaudoti trečiųjų šalių dovanų kuponus?
Jei dovanų gavote Geros Dovanos, Laisvalaikio Dovanų, Dovanų Manijos ar Dovanų Salos išduotą Aistros kuponą, jį galite panaudoti ne tik fizinėje Aistros parduotuvėje, bet ir elektroninėje. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųsti savo turimo kupono barkodą ir/ar kodą. Jūsų atsiųsti duomenys patikrinami partnerio sistemoje dėl galiojimo ir tuomet Jūsų kuponas perkeliamas į elektroninę Aistros parduotuvę. Jums sugeneruojamas tokio pat galiojimo, tokios pat sumos elektroninis kuponas, kurio kodą reikia įvesti 5-tame Pirkinių Krepšelio žingsnyje.

Ar galima atsiskaityti pasibaigusio galiojimo Aistra dovanų kuponu?
Taip, tiek fizinėse Aistra parduotuvėse, tiek el. Aistra parduotuvėje galite panaudoti pasibaigusio galiojimo Aistra kuponą (išskyrus trečiųjų šalių Aistra kuponus). Kupono galiojimas turi būsi pasibaigęs ne seniau, kaip prieš 3 mėnesius. Naudojant pasibaigusio galiojimo kuponą, atitinkamai mažinama kupono vertė:
 Vėlavimas   Kupono vertės mažėjimas
 Iki 1 sav.
nemažėja
1 sav. - 1 mėn.
-10%
1 mėn. - 2 mėn.
-20%
 2 mėn. - 3 mėn. 
-30%
 virš 3 mėn.
nebeaptarnaujame
Pvz.: Jūsų turimas Aistra 30€ vertės kuponas galiojo iki 2020 m. balandžio mėn. 1 d., o šiandien yra gegužės 13 d. Kuponą galite panaudoti, tačiau apsipirkti galėsite už 24€ (kupono vertė sumažinta 20%).
Pasibaigusio galiojimo popieriniai kuponai į el. parduotuvę perkeliami taip pat, kai ir įprastiniai kuponai (žr. aukščiau). Jei norite panaudoti pasibaigusio galiojimo el. kuponą, susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir nurodykite savo kupono kodą.
Dėl pasibaigusio galiojimo trečiųjų šalių Aistra kuponų, prašome kreiptis tiesiai į trečiosios šalies atstovus (Gera Dovana, Dovanų Sala, Dovanų Manija, Laisvalaikio Dovanos).

DĖMESIO: bet kokio tipo kuponą perkėlus į Aistros el. parduotuvę, fizinėse Aistros parduotuvėse juo nebebus galima atsiskaityti.

Aistra kuponus įsigyti galite ČIA.