+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
DĖMESIO - karantino metu ekskursijos nevedamos.
Rengiate mergvakarį/bernvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Išbandykite šį tą naujo ir sužinokite smagių ir naudingų faktų apie tai, kuo paįvairinti seksualinį gyvenimą ar pagerinti seksualinę sveikatą. Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Kaip užsisakyti ekskursiją?
Ekskursijai registruotis būtina iš anksto. Registracija vykdoma telefonu. Norėdami užsiregistruoti ekskursijai, skambinkite į tą Aistros parduotuvę, kurioje norite, jog vyktų ekskursija. Parduotuvių kontaktinius duomenis rasite čia: https://www.aistra.eu/parduotuves
Pardavėja taip pat suteiks visą papildomą informaciją apie ekskursiją bei suderins palankiausią ekskursijos datą ir laiką.

Kaip vyksta ekskursija?
Iš anksto sutartu laiku su kompanija atvykstate į Aistros parduotuvę. Pardavėja Jums papasakos ir parodys visą parduotuvės asortimentą: galėsite viską apžiūrėti, paliesti, išbandyti. Taip pat pardavėja atsakys į visus Jums kilusius klausimus.
Eskursijos trukmė: ne mažiau kaip 30 min. (tačiau gali trukti ir iki 2 val., priklausomai nuo grupės).

Kiek kainuoja ekskursija?
Ekskursija Aistros parduotuvėse yra mokama. Kaina priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus:
1-2 žmonės - 20€
3-5 žmonės - 40€
6 ir daugiau žmonių - 60€
Už ekskursiją apmokama įsigyjant tam tikros sumos Aistros dovanų kuponą, t.y., už ekskursiją sumokėtą sumą galėsite išleisti parduotuvėje.


Ekskursijos metu parduotuvė nebūna uždaroma ir pardavėja turi teisę aptarnauti kitus klientus.
Parduotuvėje draudžiama fotografuoti, vartoti alkoholinius gėrimus.