Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707
aistra logo2
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Parduotuvių tinklas „Aistra“ bendradarbiauja tik su geriausiais intymių prekių gamintojais bei tiekėjais. Visos mūsų prekės yra sertifikuotos ir sėkmingai praėjusios griežtą kokybės kontrolę. Mūsų nuolatiniai pirkėjai įvertino aukštą prekių kokybę ir saugumą.

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

Savo veikloje vadovaujamės idėja: "Ar Jūs norėtumėte įsigyti kito žmogaus turėtą ir grąžintą erotinę prekę?"

Mes - ne, todėl, gerbdami savo klientus, Aistroje kokybiškų prekių nekeičiame. Pirkėjo reikalavimas pakeisti prekę arba grąžinti pinigus, dėl nepatikusios spalvos, formos, dydžio ir t.t. yra netenkinamas įsigijus tokias prekes: parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus, apatinius drabužius, pėdkelnes, kojines, liemenėles, korsetus, žaislus, žaidimus (pagal LR „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 17 punktą).


NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

Remiantis ES direktyvomis, visoms prekėms taikoma nemokama 24 mėn. garantija. Nekokybiškos prekės, patvirtinus jų defektus, keičiamos analogiškomis kokybiškomis, pirkėjo pasirinktomis alternatyviomis prekėmis arba pirkėjui grąžinami sumokėti pinigai. Visais atvejais pirkėjas privalo pateikti prekės įsigimo dokumentą (kasos kvitą arba sąskaitą faktūrą). 

Kokybės garantija netaikoma mechaniškai pažeistoms, netinkamai naudotoms prekėms. Natūralus prekės nusidėvėjimas (sumažėjusi akumuliatoriaus talpa, nublukusi spalva, tekstūros pasikeitimas ir kt.) negali būti laikoma prekės defektu.

Pardavėjas neatsako už netinkamai naudoto ar neprižiūrėto gaminio kokybę bei to pasekoje įvykusius nelaimingus atsitikimus.


Kilus nesutarimams, ginčai sprendžiami Elektroninėje vartotojų ginčų sprendimo platformoje: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show

Garantinio aptarnavimo klausimais visais atvejais kreipkitės telefonu: +370-608-24666

Visas naudojimosi e-parduotuve taisykles rasite čia - Naudojimosi taisyklės.

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite