Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707
PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA
Parduotuvių tinklas „Aistra“ bendradarbiauja tik su geriausiais intymių prekių gamintojais bei tiekėjais. Visos mūsų prekės yra sertifikuotos ir sėkmingai praėjusios griežtą kokybės kontrolę. Mūsų nuolatiniai pirkėjai įvertino aukštą prekių kokybę ir saugumą.

Kokybiškos prekės yra nekeičiamos. Pirkėjo reikalavimas pakeisti prekę arba grąžinti pinigus, dėl nepatikusios spalvos, formos, dydžio ir t.t yra netenkinamas įsigijus tokias prekes: parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus, apatinius drabužius, pėdkelnes, kojines, liemenėles, juosmenis, korsetus, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso priemones, žaislus, žaidimus (pagal LR „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 17 punktą).

Pardavėjas neatsako už netinkamai naudoto ar neprižiūrėto gaminio kokybę bei to pasekoje įvykusius nelaimingus atsitikimus.

GARANTINIS APTARNAVIMAS
Parduotuvių tinklo “Aistra” pirkėjams išduodami 12 mėn. galiojantys GARANTINIAI SERTIFIKATAI. Nors dėl prekių specifikos įprastai grąžinimas ir garantinis aptarnavimas nėra paplitusi praktika parduotuvėse, parduodančiose intymias prekes, „Aistros“ sertifikatų savininkai turi teisę grąžinti įsigytą prekę kartu su pirkimą liudijančiu čekiu, jeigu per 12 mėn. nuo jos įsigijimo dienos atsirado nepašalinamų gedimų. Grąžinus prekę, ji pakeičiama analogiška. Jeigu analogiškos prekės nėra, grąžinami pinigai.*

* Ši garantinio aptarnavimo paslauga teikiama tik prekėms su vibravimo mechanizmu:
  • Varpos imitatoriams;
  • Vaginos imitatoriams;
  • Masturbatoriams;
  • Analiniams ir vaginaliniams stimuliatoriamas.
 
Kilus nesutarimams, ginčai sprendžiami Elektroninėje vartotojų ginčų sprendimo platformoje: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show

Garantinio aptarnavimo klausimais visais atvejais kreipkitės telefonu +370-608-24666

Visas naudojimosi e-parduotuve taisykles rasite čia - Naudojimosi taisyklės.

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite