+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

PicoBong Apple/Cinnamon masažinė žvakė 15ml

Obuolių ir cinamono aromato sojų vaško, taukmedžio sviesto ir abrikosų kauliukų aliejaus masažinė žvakė
Gamintojas: PicoBong
-53%
8,40 €
3,99 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Aprašymas
Kas gali geriau įaudrinti aistringai meilės nakčiai, nei geidulingas viso kūno masažas? PicoBong masažinių žvakių kolekcija - tiesiog privalomas kiekvieno miegamojo naktinės spintelės atributas.
PicoBong Apple/Cinnamon masažinė žvakė pagaminta iš natūralių ingredientų: sojų vaško, taukmedžio sviesto ir abrikosų kauliukų aliejaus. Uždegus žvakę, patalpoje pasklis egzotiškai salsvas obuolių ir cinamono aromatas, o ištirpęs vaškas pavirs prabangiu, aukščiausios kokybės masažiniu aliejumi, kuriuo galėsite išmasažuoti visą savo partnerės/io kūną. Kruopščiai atrinkta, natūraliu vitaminu E papildyta, žvakės formulė intesyviai maitins ir drėkins odą, tad galėsite mėgautis ne tik romantiškomis žvakių šviesos akimirkomis ir mylimo žmogaus prisilietimais, bet ir šilko švelnumo oda.

PicoBong Apple/Cinnamon masažinės žvakės savybės:
  • obuolių ir cinamono aromato;
  • pagaminta iš natūralių ingredientų: sojų vaško, taukmedžio sviesto ir abrikosų kauliukų aliejaus;
  • žvakės liepsna ramina, atpalaiduoja, nuteikia romantiškai;
  • tinka viso kūno masažui;
  • maitina ir drėkina odą, palieka šilko švelnumo pojūtį;
  • patogi, lengvai naudojama kelioninė pakuotė;
  • tūris: 15ml.

Naudojimas: nulupkite nuo žvakės apsauginį popierėlį. Įžiebkite žvakę. Lukterkite, kol žvakės viduje esantis vaškas ištirps ir pavirs į skystą masažinį aliejų. Pavilgykite pirštus į masažinį aliejų ir švelniai masažuokite partnerės/io kūną.

Ingredientai: Glycine Soja Soy Wax, Butyrosperum Parkii Shea Butter, Prunus Armeniaca Apricot Kernel Oil, Perfume Vanillin, Maltol Anisaldehyde.