+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Sensations Massage Candle masažo žvakė 35g

Firminio Bijoux Indiscrets aromato augalinio pagrindo masažinė žvakė metaliniame indelyje
Gamintojas: Bijoux Indiscrets
11,90 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Aprašymas
Sakoma, su ugnimi žaisti - pavojinga, nes gali nudegti. Bet tik ne su Bijoux Indiscrets masažinė žvake. Bijoux Indiscrets masažinė žvakė - nepamainomas romantiškos nakties atributas. Šios masažo žvakės sudėtyje nėra vaško ar parafino, ji pagaminta iš 100% natūralių komponentų, yra 100% veganiška ir savo sudėtyje neturi parabenų. Masažinės žvakės aliejaus sudėtyje esantys kokoso ir migdolų aliejai maitina, puoselėja odą, paverčia ją tokia švelnia, tarsi aksomas. Firminis Bijoux Indiscrets aromatas apsvaigins Jus rožių, ylang ylang, jazminų, rytietiškų prieskonių bei medienos natomis ir pavers Jūsų partnerio/ės kūną tikrų tikriausiu saldainiu, kurį norėsis suvalgyti iki paskutinio trupinėlio!

Bijoux Indiscrets žvakė iš lėto lydosi žemoje temperatūroje, tad nėra pavojaus masažo metu nusideginti. Specialus žvakės dangtelis padės ilgiau išlaikyti žvakės aromatą. Pagaminta Ispanijoje. Talpa: 35g.

Naudojimas: uždekite žvakę, mėgautis jos liepsna iki kol žvakės turinys įgaus skystą pavidalą. Žvakę užpūskite ir tiesiai iš indelio pilkite aliejų ant partnerio/ės kūno arba savo rankų ir mėgaukitės masažu. Baigę, dangteliu uždenkite žvakę, kad ji ilgiau išlaikytų savo aromatą.