Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

PH Parfumes Deep Line feromoniniai kvepalai vyrams 5ml

Kvepalai su feromonais vyrams, padedantys pritraukti priešingos lyties dėmesį. Išskirtinis aromatas – neįprastas jėgos ir paslapties mišinys
Gamintojas: WPJ International
7,90 €
   Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Aromatas:
Aprašymas
Kvepalai su feromonais – tai aromatas, kuris pasąmonės lygmenyje vilioja priešingą lytį, todėl moterų akyse nevalingai tampame populiaresni, seksualesni ir, patys to nesuvokdami, aplink save sukuriame erotinio jaudulio pripildytą atmosferą. Pristatome Jums naują kvepalų su šiais stebuklingais cheminiais junginiais seriją – Ph Pheromone Perfum Essence. Net jei esate nedrąsus ir kuklus, nuo šiol pastebėsite pasikeitusį moterų požiūrį į Jus ir galėsite mėgautis susižavėjimo kupinais žvilgsniais. Be to, Jums pradės geriau klostytis ir kitos gyvenimo sferos, nes feromonai ,,sako“ aplinkiniams, kad esate sėkmingas žmogus, todėl kvepalai suteikia Jums galimybę ne tik mėgautis išskirtiniu moterų dėmesiu, bet ir savyje atrasti bei išpuoselėti naują asmenybę – tokią, apie kurią kartais galbūt pasvajojate. Parfumeriai sukūrė tobulą feromonų- kvepalų kompoziciją, užtikrinančią optimalų poveikį aplinkiniams. Tiesiog pasikvėpinkite ir mėgaukitės savo naujomis galimybėmis tiek intymioje, tiek socialinėje sferose!
Deep Line – neįprastas jėgos ir paslapties mišinys. Kedro, sandalmedžio ir juodųjų serbentų natos persipina su mandarino, figos ir prieskonių natomis. Iškirtiniai kvepalai – ypatingam vyrui…

PH Pheromone Perfume Essence Deep Line kvepalų ypatybės:
  • sukurti vyrams;
  • sudėtyje yra feromonų;
  • feromonų koncentracija suteikia papildomo seksualinio atraktyvumo;
  • moterų akyse atrodysite patrauklesnis, erotiškesnis, geidžiamesnis;
  • skatina pasitikėjimą savimi;
  • socialiniai santykiai tampa sėkmingesni;
  • kedro, sandalmedžio ir juodųjų serbentų natos persipina su mandarino, figos ir prieskonių natomis;
  • su rutuliniu aplikatoriumi;
  • patogi kelioninė pakuotė, lengvai telpa į kišenę;
  • talpa 5ml.
Pagrindinės Deep Line kvepalų natos primena:
Nr. 1 - OPIUM Yves Saint Laurent
Nr. 2 - DUNE Christian Dior
(norimą aromatą pasirinkite dėdami prekę į pirkinių krepšelį)

Naudojimas: geriausios kvepalų su feromonais savybės atsiskleidžia, nedideliu kvepalų kiekiu pasikvėpinus už ausų. Taip pat galite kvėpinti pulsuojančias kūno vietas – kaklą, riešus ir kt.

Pastaba: saikingas kvepalų naudojimas yra gero tono ženklas, todėl nesikvėpinkite itin gausiai.