+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Moterys, atėjo metas savo saugumu pasirūpinti pačioms! Šiuolaikiniai moteriški prezervatyvai yra ne tik saugūs, bet ir patogūs naudoti bei praktiškai nejaučiami - svarbiausia, tinkamai juos įsidėti.
 ​​
12
 Atsargiai atplėškite prezervatyvo pakuotę: plėškite nuo viršutinio dešinio kampo žemyn. Nenaudokite žirklių ar peilio. Išorinis žiedas (outer ring) lieka makšties išorėje, o vidinis žiedas (inner ring) skirtas įvesti prezervatyvą į makštį ir jį ten išlaikyti sueities metu.
  3
Laikydama prezervatyvą už uždaro galo, rodomuoju pirštu ir nykščiu suspauskite lankstųjį vidinį žiedą, kad jis taptų pailgu.
4
Pasirinkite įvedimui patogią pozą - atsitūpkite, pakelkite vieną koją, atsigulkite ar atsisėskite.
  56
Švelniai įveskite vidinį žiedą į makštį. Pajuskite, kaip jis įsitaiso tarp makšties sienelių. Į prezervatyvo vidų įveskite pirštą ir stumkite prezervatyvą kaip įmanoma giliau. Nesusukite prezervatyvo. Išorinis žiedas turi likti makšties išorėje.
  78
Jūsų prezervatyvas sėkmingai įdėtas. Galite užsiimti lytiniais santykiais. Padėkite partneriui tinkamai įvesti penį. Viena ranka prilaikykite prezervatyvą, o kita - įveskite penį. 
910
Norėdama išimti perzervatyvą, pasukite išorinį žiedą ir švelniai ištraukite prezervatyvą. Suvyniokite prezervatyvą į jo pakuotę ar tualetinį popierių ir išmeskite į šiukšlių dėžę. Nemeskite į klozetą.
 
Na, o jei vis tiek nesate tikra, ar išmokote įdėti ir naudoti moterišką prezervatyvą, siūlome pažiūrėti mokomąjį video (anglų kalba):