+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Domitės erotinėmis prekėmis? Visuomet norite sužinoti bei išbandyti šį tą naujo? Sekso tema Jums nėra tabu? Mėgstate bendrauti, esate draugiška ir manote, jog savo žiniomis bei patirtimi galite pasidalinti su kitais? Tuomet kviečiame Jus prisijungti prie Aistros kolektyvo!

LAISVOS DARBO VIETOS:


Net jei šiuo metu neieškome naujų darbuotojų, visuomet galite atsiųsti mums savo CV. Kai tik atsiras nauja darbo vieta - su Jumis susisieksime netgi pirmiau, nei įdėsime darbo skelbimą. Savo gyvenimo aprašymą atsiųskite mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prieš siųsdami savo CV, susipažinkite su mūsų Privatumo Politika. Jūsų asmens duomenys išliks konfidencialūs, nebus atskleisti trečiosioms šalims. Jūs turite teisę bet kada pareikšti pageidavimą, jog Jūsų duomenys būtų sunaikinti.