Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707
Paskelbtas Naujienos 2018 Bal 20 0 komentaras
Balandžio 21 d. Vilniuje esančiame prekybos centre MADA siaus nuolaidos. Nusiaubti galėsite ir Aistrą, nes šią dieną taikysime nuolaidas nuo 30% iki 70%!

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2018 Bal 12 Žymės europa akcijos 0 komentaras
Balandžio 13-15 dienomis Vilniuje esančiame prekybos centre "Europa" skelbiamos "Kvapų dienos". Šia proga Aistros parduotuvėje siūlysime 20% nuolaidą tam tikroms prekių grupėms.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2018 Bal 12 Žymės akcijos akcija nuolaidos vcup 0 komentaras
Balandžio 13-14 dienomis VCUP prekybos centre Vilniuje siaus nuolaidų cunamis! Skaitykite toliau ir sužinokite, kokias nuolaidas savo klientams tomis dienomis paruošė VCUP Aistros parduotuvė.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2018 Kov 27 0 komentaras
Klientai, perkantys bet kurią LELO prekę, dovanų gaus kvapniąją LELO žvakę, kurios vertė net 20€! Dovanų kiekis ribotas.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2018 Kov 22 0 komentaras
Aistros e-parduotuvėje lyja kelnaitėmis! Pirkdami prekių už 30Eur ir daugiau, gausite ne tik nemokamą pristatymą, kurio nors produkto mėginuką, bet ir moteriškas kelnaites-stringučius!

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2018 Kov 01 Žymės konkursas laimėkite vapiano 0 komentaras
Tarptautinės moters dienos proga, Aistra siūlo Jums laimėti dvigubą pakvietimą į Vapiano restorane Vilniuje vyksiantį renginį "Ladies Night". Pakvietimas galioja tik moterims! Atsakykite į vieną nesudėtingą klausimą ir Jūs jau vienu žingsneliu arčiau nuostabaus renginio!

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2018 Saus 24 Žymės wevibe dovana nemokamai 0 komentaras
Pirkite bet kurį We-Vibe žaisliuką ir dovanų gaukite išorinę bateriją! Super pasiūlymas, kurio neverta praleisti. Kadangi dovanų kiekis ribotas - savo mobilų telefoną ir We-Vibe žaisliuką nauja, firmine We-Vibe baterija krauti galės tik tie, kurie suskubs pirmiausiai!

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Gruo 21 Žymės parduotuvė europa 0 komentaras
Senus metus Aistra palydi naujienomis! Vilniaus centre įsikūrusiame PC Europa atidarėme naują, jau net 12-tą Aistros parduotuvę. Savo klientams siūlome sekso žaisliukus, maisto papildus, seksualų apatinį trikotažą, erotinius suvenyrus ir kt. Vilniečius ir miesto svečius kviečiame mus aplankyti PC Europa, Konstitucijos pr. 7A. Dirbame I-VI 10.00 – 21.00, VII 10.00 - 20.00, o į parduotuvę galite paskambinti numeriu 8 694 92707.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Gruo 17 0 komentaras
Šventiniu laikotarpiu darbo padaugėja tiek pardavėjams, tiek kurjeriams, tad jei dovanas norite gauti laiku, prašome atsižvelgti į mūsų sudarytą pristatymo terminų lentelę.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Lap 28 Žymės konkursas 0 komentaras
Aistra, bendradarbiaudama su Šiuolaikinio meno centru ir „JCDecaux“, skelbia konkursą, kurio metu galite laimėti dvigubą pakvietimą į Vilniuje vyksiančią parodą „Lėtos mokyklos. JCDecaux premija”. Šios parodos metu vyks jaunųjų talentų performansai, iš kurių viename bus pasitelktos Aistros prekės. Aistra, erotinės prekės ir menas - suderinama! Atsakykite į vieną klausimą ir keliaukite su draugu/drauge papenėti sielos!

Skaityti daugiau ...

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite