Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-683-83824
Paskelbtas Naujienos 2018 Saus 24 Žymės wevibe dovana nemokamai 0 komentaras
Pirkite bet kurį We-Vibe žaisliuką ir dovanų gaukite išorinę bateriją! Super pasiūlymas, kurio neverta praleisti. Kadangi dovanų kiekis ribotas - savo mobilų telefoną ir We-Vibe žaisliuką nauja, firmine We-Vibe baterija krauti galės tik tie, kurie suskubs pirmiausiai!

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Gruo 21 Žymės parduotuvė europa 0 komentaras
Senus metus Aistra palydi naujienomis! Vilniaus centre įsikūrusiame PC Europa atidarėme naują, jau net 12-tą Aistros parduotuvę. Savo klientams siūlome sekso žaisliukus, maisto papildus, seksualų apatinį trikotažą, erotinius suvenyrus ir kt. Vilniečius ir miesto svečius kviečiame mus aplankyti PC Europa, Konstitucijos pr. 7A. Dirbame I-VI 10.00 – 21.00, VII 10.00 - 20.00, o į parduotuvę galite paskambinti numeriu 8 694 92707.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Gruo 17 0 komentaras
Šventiniu laikotarpiu darbo padaugėja tiek pardavėjams, tiek kurjeriams, tad jei dovanas norite gauti laiku, prašome atsižvelgti į mūsų sudarytą pristatymo terminų lentelę.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Lap 28 Žymės konkursas 0 komentaras
Aistra, bendradarbiaudama su Šiuolaikinio meno centru ir „JCDecaux“, skelbia konkursą, kurio metu galite laimėti dvigubą pakvietimą į Vilniuje vyksiančią parodą „Lėtos mokyklos. JCDecaux premija”. Šios parodos metu vyks jaunųjų talentų performansai, iš kurių viename bus pasitelktos Aistros prekės. Aistra, erotinės prekės ir menas - suderinama! Atsakykite į vieną klausimą ir keliaukite su draugu/drauge papenėti sielos!

Skaityti daugiau ...

Lapkričio 24-25 dienomis visuose Akropoliuose vyks Gigantiškas Apsipirkimas, vardu JAMAM, kurio metu Aistros parduotuvėje taikysime nuolaidas iki 70%.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Lap 22 Žymės išpardavimas akcijos akcija ryo 0 komentaras
Šį savaitgalį, t.y., lapkričio 24-26 dienomis, Panevėžyje įsikūrusiame RYO prekybos centre vyks nuolaidų dienos "Šok į išpardavimą". Šiomis dienomis RYO Aistros parduotuvė taikys nuolaidas iki 70%.

Skaityti daugiau ...

Lapkričio 17-19 dienomis Molo prekybos centre Kaune vyks Juodesnis Išpardavimas, kurio metu Aistros parduotuvėje taikysime nuolaidas iki 70%.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Lap 09 0 komentaras
Lapkričio 10-12 dienomis Klaipėdos BIG2 prekybos ir pramogų centre skeliamas "Juodasis išpardavimas", kurio metu Aistros parduotuvėje taikysime specialias nuolaidas iki 70%.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Lap 09 0 komentaras
Lapkričio 10-12 dienomis Vilniaus BIG prekybos ir pramogų centre skeliamas BIG SALE, kurio metu Aistros parduotuvėje taikysime specialias nuolaidas iki 50%.

Skaityti daugiau ...

Paskelbtas Naujienos 2017 Lap 07 Žymės panorama gimtadienis nuolaidos 0 komentaras
Lapkričio 11-12 dienomis vyks Vilniuje esančio pramogų ir laisvalaikio centro Panorama gimtadienio šventė. Šia smagia proga sveikiname prekybos centrą, o jo klientams suteikiame nuolaidas net iki 70%!

Skaityti daugiau ...

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiurekite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite >

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiurekite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite >