Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Naujas mokėjimo būdas - PayPal + dovana!

  • Penktadienis, 01 Birželio 2018 13:24
Džiugi žinia pasaulietiškiems Aistros klientams! Nuo šiol per PayPal sistemą galite atsiskaityti ir elektroninėje Aistros parduotuvėje. Net jei neturite PayPal paskyros, galite atsiskaityti bet kokia kreditine kortele be registracijos. Galite mokėti įvairiomis valiutomis - ypač patogu užsienio lietuviams! Mokėjimas PayPal'u klientui papildomai apmokestinamas 3% nuo pirkinių krepšelio sumos. Mokėjimo mokestis rodomas renkantis PayPal mokėjimo būdą, o jei jį pasirenkate - mokestis perkeliamas į pirkinių krepšelį.

jo dovanosNa, o kad žinia būtų dar smagesnė - pirmiems TRIMS klientams, kurie už pirkinius www.aistra.eu atsiskaitys per PayPal sistemą, padovanosime po ypač aukštos kokybės System JO lubrikanto mėginuką (3ml) su skoniu. Galite netgi išsirinkti pageidaujamą skonį: šokoladinis, tiramisu arba persikinis.
DĖMESIO: visos dovanėles jau išdalintos!