Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707

Naujiena asortimente - Promees bralečių dirželiai

Aistra asortimentą papildėme jau keletą metų populiarumo nestokojančiomis bralečių petnešėlėmis. Braletės petnešėlės (ar dirželiai) yra seksualus aksesuaras, skirtas segti prie Jūsų įprastinės liemenėlės!

Universalaus dydžio dirželiai yra skirti segti prie Jūsų įprastinės liemenėlės, kuri turi nusegamas petnešėles. Tiesiog nusekite senąsias petnešėles, uždėkite naująsias Promees ir Jūs jau susikūrėte naują, seksualų, gundantį, vasarišką ir jaunatvišką įvaizdį. Bralete paverstą liemenėlę dėvėkite po palaidine, suknele, megztuku - po bet kuo, kas turi atvirą iškirptę. Promees dirželiai neturi sezoniškumo - puoškitės jais tiek vasarą, tiek žiemą (vakarėliai, naktiniai klubai). 

Fizinėse Aistra parduotuvėse taip pat rasite Promees čoukerių (kaklo-juosmens papuošalų), keliaraiščių, kūno diržų, kelnaičių.

Promees asortimentą rasite tik šiose Aistra parduotuvėse: Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių Akropolių Aistrose, Kauno Molo bei Vilniaus Panoramos bei CUP Aistros parduotuvėse. Ir, žinoma, internetu: https://www.aistra.eu/shop/gamintojas/promees

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite