Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Konkursas! Laimėkite YesForLov universalų aliejų

Jau šią savaitę atidaroma nauja Aistra parduotuvė Kaune! Spėkite, kuriame prekybos centre kaip tik šiuo metu kurdinasi Aistra, ir gaukite progą laimėti prabangų YesForLov viso kūno masažinį aliejų - lubrikantą.
...

Atsakymų laukiame iki rugsėjo 23 d. 23:59 val. Nugalėtoją, kuris laimės YesForLov universalų masažo aliejų - lubrikantą (vertė 29,90€), paskelbsime pirmadienį. Su laimėtoju bus susisiekta asmeniškai. Prizas bus pristatytas laimėtojui nemokamai bet kokiu adresu Lietuvoje.
Konkurso anketoje nurodytų duomenų nenaudosime rinkodaros tikslais.

DĖMESIO - konkursas baigėsi! Laimėtoja skelbiame p. Astą (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), kuri spėjo ir atspėjo, jog nauja Aistra parduotuvė atidaryta MEGA prekybos ir laisvalaikio centre! Su laimėtoja susisieksime asmeniškai.