+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Paslaugų teikimas karantino laikotarpiu

Kaip žinia, kovo 16 - balandžio 27 dienomis draudžiama prekyba ne maisto prekių parduotuvėse, tad šiuo laikotarpiu visos fizinės Aistra parduotuvės nedirba. Savo klientus aptarnaujame el. parduotuvėje.

Karantino laikotarpiu rekomenduojame rinktis bekontaktį pristatymo būdą, t.y., paštomatus. Taip pat, kad turėtumėte kuo mažesnį kontaktą prie paštomato ar su kurjeriu, rekomenduojame užsakymus apmokėti iš anksto. Visi kurjeriai yra aprūpinti dezinfekcijos priemonėmis, dezinfekuojami kurjerių automobiliai, paštomatų ekranai ir pan. Dėl padidėjusių kurjerių apkrovų, siuntos gali vėluoti.
Naujiena iš omniva small - dėl 60% išaugusio siuntų skaičiaus, karantino metu siuntos vėluoja 1-5 d.d. Dalis paštomatų yra perpildyti, todėl Jūsų siunta be išankstinio perspėjimo gali būti nukreipta į artimiausią laisvą paštomatą. Klientai kviečiami solidarizuotis ir savo siuntas atsiimti kuo greičiau, kad paštomatai būtų atlaisvinti kitų klientų siuntoms.

Karantino metu visoms prekėms taikomos nuolaidos nuo 20%.

Aistra sandėlio darbuotojai yra griežtai sveiki, aprūpinti visomis reikalingomis dezinfekcinėmis priemonėmis ir jomis naudojasi.

Visais dovanų kuponais galite atsiskaityti Aistra el. parduotuvėje (plačiau). Jei visgi pageidaujate atsiskaityti Aistra kuponu fizinėje parduotuvėje, parduotuvėms atnaujinus darbą, pratęsime kupono galiojimą atitinkamai karantino laikotarpiui.

Karantino laikotarpiu fiziškai neaptarnaujame grąžinimų. Jei karantino laikotarpiu susidursite su prekės broku ar kita kokybės problema, šią situaciją išspręsime karantinui pasibaigus. Garantinio aptarnavimo laikotarpį atitinkamai pratęsime.

Pagalbą ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei telefonais +370-608-44443 (bendra informacija) ir +370-624-73093 (el. parduotuvė).

Likite saugūs!