Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707

Sausi Aistros kvapai - kvapniai Jūsų aplinkai

Norite, kad Jūsų asmeninė erdvė alsuotų įkvepiančiu meilei aromatu ir būtų tarytum įmagnetinta pasimėgavimo ir malonumų oazė? Jei taip, tuomet ką tik rinkoje pasirodę sausi kvapai "Aistra" sukurti būtent Jums! Iš kvapiųjų medžiagų prisotinto kaolino (baltojo molio) pagaminti sausi kvapai užpildys Jūsų aplinką intymiu aromatu, skatinančiu atsiskleisti erotiškumui ir Jūsų žavesiui. Šie kvapai pateikiami popierinėse pakuotėse (maišeliuose), kurių nereikia praplėšti. Tiesiog padėkite maišelį ten, kur pageidaujate malonaus aromato – spintoje, stalčiuje, rankinėje, krepšyje, dėžėje, automobilio salone, vonioje ir t.t. Tai ne tik kvapnus, bet ir subtiliai gražus Jūsų buities akcentas. Mažoje pakuotėje telpa tiek daug – tai ir Jūsų išskirtinumą pabrėžiantis dvelksmas, ir jausmingai kvepianti Jūsų aplinka, erotiško aromato dėka tampanti Jūsų vizitine kortele. Beje, ir Aistros parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje kvėpinamos būtent šiais kvapais – lankytojus pasitinka malonus, erotiškumo prisodrintas aromatas.
Naujieji  kvapai specialiai Aistros užsakymu yra sukurti Lietuvoje. Kompanija Aromika, pagaminusi ne vienus kokybiškus sausus kvapus, džiaugiasi, sukūrusi aromatus, kurie suteikia aplinkai erotinės intrigos.
Sausi kvapai "Aistra" puikiai tiks ir kaip mažytė dovanėlė, ir kaip priedas prie dovanos – kas atsisakytų meile dvelkiančios  aplinkos? Užliekite geidulingu  ,,Aistros“ kvapu savo aplinką ir sukurkite aistras žadinančią atmosferą!

Sausus Aistros kvapus rasite visose Aistros parduotuvėse, įskaitant ir elektroninę.

 AKCIJA - pirkdami el. Aistros parduotuvėje prekių už 50€ ir daugiau, sausą Aistros kvapą gausite dovanų! Pasiūlymas galioja visą vasarą!


LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite