Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707

Naujiena: MAXIDUS maisto papildas vyrams

Pristatome Jums Maxidus – greitai veikiantį, patikimą, naujos kartos maisto papildą vyrams, sukeliantį pavydėtiną erekciją bei seksualinį ištvermingumą, leidžiantį mėgautis keliais lytiniais aktais iš eilės. Stipriosios lyties atstovams, trokštantiems didelės vyriškos galios meilės guolyje, Maxidus taps puikia pagalbine priemone, siekiant realizuoti savo intymius lūkesčius!
Naujos prekės pristatymo proga, tik elektroninėje Aistros parduotuvėje siūlome Maxidus maisto papildą išbandyti su 25% nuolaida (įsigykite ČIA)! Tikimės Jūsų teigiamo įvertinimo ir Jūsų įsiliejimo į gausias Maxidus gerbėjų gretas! Maxidus maisto papildą taipogi rasite ir visose fizinėse Aistros parduotuvėse.

Maxidus yra ypatingas tuo, kad jis suveikia jau po pirmos dozės, 40 minučių bėgyje, ir jo poveikis trunka net iki 4 dienų (maksimaliam efektui pasiekti Maxidus nereikia, kaip kitų natūraliu pagrindu pagamintų papildų, naudoti ilgas savaites), tad Maxidus yra ne tik greičiausiai suveikiantis, bet ir ilgiausiai veikiantis augalinės kilmės papildas, skirtas vyrams. Maxidus – tai nereceptinis preparatas, sudarytas iš 8 augalų ekstraktų, naudojamų kiniečių medicinoje – tik natūralūs komponentai! Unikalios sudėties dėka papildas didina seksualinį aktyvumą bei ištvermę meilės guolyje, teigiamai veikia bendrą savijautą, o svarbiausia – dovanoja tvirtą, stabilią erekciją ir gydo nuo erekcijos disfunkcijos. Papildo veikliosios medžiagos pakelia testosterono lygį, suaktyvina kraujo pritekėjimą į lytinius organus, tad, jei esate išsiilgę ilgų meilės valandų, daugkartinių lytinių aktų, neįtikėtinai kieto, dar didesnio vyriško pasididžiavimo, Maxidus skuba Jums į pagalbą. Maxidus ypatingai greitai įsisavinamas ir veikia iš karto, sužadindamas vyriškas galias ir aistrą, be to, Jūs galėsite kontroliuoti sėklos išsiveržimą ir atitolinti ejakuliacijos laiką bei mėgautis net keliais lytiniais aktais vienas po kito – sutikite, juk trokštate padaryti savo mylimajai įspūdį, kaip nenuilstantis, pajėgus meilužis? Šis maisto papildas taipogi gerina spermos kokybę, padidina spermatozoidų kiekį bei judrumą. Viskas, ko reikia tikram vyrui – ištvermė, galia ir pasitikėjimas savimi!
Maxidus yra testuotas papildas – 85% vyrų nepatiria jokio šalutinio poveikio. Retais atvejais gali atsirasti veido raudonis ar karščio pojūtis – šiuos simptomus sukelia padidėjęs kraujospūdis. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad papildas yra greičiau ir geriau įsisavinamas su dideliu kiekiu šilto vandens.

Maxidus maisto papildo vyrams ypatybės:
• skirtas vyrams;
• momentinis poveikis – suveikia jau po 40 minučių;
• sukelia pavydėtiną erekciją;
• penis tampa kietas, tvirtas;
• didina ištvermingumą meilė guolyje;
• galimi daugkartiniai lytiniai aktai;
• penis tampa kiek didesnis, nei įprastai;
• didina libido, sužadina seksualinį potraukį;
• suaktyvina kraujotaką į lytinius organus;
• padeda kontroliuoti sėklos išsiveržimą;
• padeda atitolinti ejakuliacijos laiką;
• gerina spermos kokybę;
• didina spermatozoidų kiekį bei judrumą;
• sudėtyje – tik natūralūs komponentai, naudojami kiniečių medicinoje;
• stimuliuojantis poveikis trunka iki 4 dienų;
• teigiamai veikia bendrą savijautą;
• pakuotė: 10 kapsulių.

Naudojimas: likus 40minučių iki lytinio akto pradžios išgerkite 2 kapsules, užgerdami jas stikline šilto vandens. Papildas geriausiai įsisavinamas tuščiu skrandžiu.

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite