Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707
Visus Aistros Kalėdinius pasiūlymus rasite specialioje atrinktų prekių kategorijoje KALĖDOS

Konkursas: laimėkite bilietus į meno parodą Vilniuje

  • Žymėtas pagal konkursas
  • Antradienis, 28 Lapkritis 2017 12:26
Aistra, bendradarbiaudama su Šiuolaikinio meno centru ir „JCDecaux“, skelbia konkursą, kurio metu galite laimėti dvigubą pakvietimą į Vilniuje vyksiančią parodą „Lėtos mokyklos. JCDecaux premija”. Šios parodos metu vyks jaunųjų talentų performansai, iš kurių viename bus pasitelktos Aistros prekės. Aistra, erotinės prekės ir menas - suderinama!

"JCDecaux premija" – tai 2016 m. Šiuolaikinio meno centro ir „JCDecaux“ įsteigtas, kartą per metus vykstančių parodų ciklas, skirtas skatinti Lietuvos jaunųjų menininkų kūrybą, jos sklaidą Lietuvoje ir užsienyje bei visuomenės susidomėjimą šiuolaikiniu menu. Vienkartinė 3000 eurų dydžio premija, kurią įsteigė „JCDecaux“, tarptautinės komisijos sprendimu skiriama vienam parodoje dalyvaujančiam menininkui ar kolektyvui už pristatomo kūrinio meninės raiškos originalumą bei aktualumą.

Šiemet parodos kuratoriai Audrius Pocius bei Edgaras Gerasimovičius kvietė siūlyti kūrinius, atliepiančius aktualius socialinius reiškinius bei nagrinėti, kaip meno kūriniai gali komentuoti senas socialines struktūras arba patys tapti naujomis struktūromis, pasakoti arba tapti pretekstu naujų pasakojimų sukūrimui. Parodai „JCDecaux premija. Lėtos mokyklos” atrinkti dalyviai: Andrius Arutiunian, Viktorija Damerell, Antanas Lučiūnas ir Monika Janulevičiūtė, Rūtenė Merkliopaitė, Austėja Vilkaitytė (kūrinys „Emocinė trilogija”). Būtent pastaroji menininkė - Austėja Vilkaitytė pristatyts kūrinį, kuris apjungia archajinę kultūrą – antikos laikotarpio teatrą, viduramžius, lietuvių mitologiją su šiuolaikine – internetine, sekso kultūra ir būtent čiame performanse išvysite, kaip Aistros tinklo produkcija tampa meno dalimi.

Meno instaliacija veiks 2017 m. gruodžio 1 d. – 2018 m. sausio 14 d. Performansai vyks: gruodžio 8, 15, 29 d., sausio 13 d.

Atsakykite į vieną klausimą ir pasinaudokite proga laimėti dvigubą pakvietimą į šią parodą. Net 10 laimėtojų, kurie laimės dvigubus pakvietimus, paskelbsime gruodžio 4 d. Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai anketoje nurodytu el. paštu.

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.cac.lt/lt/other/general/17/8632

Atnaujinta 2017 12 04: laimėtojai išrinkti. Su jais susisiekta asmeniškai anketoje nurodytu el. paštu.

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite