Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707
Visus Aistros Kalėdinius pasiūlymus rasite specialioje atrinktų prekių kategorijoje KALĖDOS

Laimėkite dvigubą pakvietimą į Kovo 8-tosios renginį Vapiano restorane!

Tarptautinės moters dienos proga, Aistra siūlo Jums laimėti dvigubą pakvietimą į Vapiano restorane Vilniuje vyksiantį renginį "Ladies Night". Pakvietimas galioja tik moterims! Atsakykite į vieną nesudėtingą klausimą ir Jūs jau vienu žingsneliu arčiau nuostabaus renginio!

APIE RENGINĮ

Kviečiame į ypač moterišką LADIES NIGHT renginį, skirtą moters dienai paminėti!

LADIES NIGHT – puiki proga pakviesti savo artimiausias drauges ir praleisti laiką besimėgaujant gardžia vakariene, putojančiu vynu, SPA bei grožio procedūromis. Jūsų laukia malonios veido ir kūno procedūros, smagios užduotis, žaidimai, prizai ir dovanos!

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.vapiano.lt/kovo-7-d-vakaras-priklausys-damoms/ ir https://www.facebook.com/events/433677163716474/

Laimėtoją burtų keliu išrinksime kovo 5 dieną 15 val., tad Jūsų teisingų atsakymų laukiame iki to laiko. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai anketoje nurodytu el. paštu. Konkurso prizas - dvigubas pakvietimas į Vapiano Ladies Night renginį. Pakvietimas galioja tik moterims.

NAUJA Konkursą laimėjo p. Kristina (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Su laimėtoja susisiekta asmeniškai. Iki susitikimų kituose konkursuose!

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite