+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Parduotuvių tinklas "Aistra", siekdamas plėtoti socialiai atsakingą verslą, padeda žmonėms, kuriems nustatyta negalia, pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Šio projekto metu 18 m. amžiaus sulaukusiems asmenims, kuriems nustatyta negalia, bus suteikiamos didelės nuolaidos ir lengvatos įsigyjant prekes.
 
Kas gali dalyvauti Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programoje?
Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programoje gali dalyvauti visi pilnametystės (18m.) sulaukę asmenys, kuriems nustatyta negalia.
 
Kur galioja Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programa?
Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programa galioja tik e-parduotuvėje www.aistra.eu
 
Kokios nuolaidos taikomos Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programos dalyviams?
Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programos dalyviams taikoma nuolatinė 10% nuolaida visoms nenukainotoms prekėms. Taip pat skelbiami specialūs, net iki 50% siekiantys, pasiūlymai tam tikroms prekėms ar jų grupėms (specialiai neįgaliesiems skirtuose naujienlaiškiuose).
Taip pat neįgaliems asmenims taikomas ypatingas mūsų konsultantų dėmesys - išklausysime problemą, patarsime, padėsime išsirinkti geriausiai individualius poreikius atitinkančias prekes.
 
Kaip tapti Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programos dalyviu?
Norėdami tapti Aistros Neįgaliųjų nuolaidų programos dalyviu:
1. Susikurkite www.aistra.eu vartotojo paskyrą;
2. Paskyroje suveskite savo asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą bei tel. nr.);
3. El. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųskite savo Neįgaliojo pažymėjimo kopiją* (skenuotą arba fotografuotą), kuriame matytųsi Jūsų vardas, pavardė bei pažymėjimo galiojimo data.
4. Administratorei sutikrinus Jūsų duomenis, Jūsų paskyrai priskiriama Neįgaliųjų nuolaidų sistema, kuria iškart galite ir naudotis.
 
Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
*Jūsų pateikti asmens duomenys naudojami tik tapatybės ir neįgalumo patvirtinimui ir nėra kaupiami ar naudojami kitiems tikslams. Po patvirtinimo, Jūsų pateikti duomenys yra sunaikinami.