Informacija I-VII 10:00-20:00
+370-694-92707
AQUAglide vaginalinis lubrikantas 200ml su DOVANA
Spragtelėkite, norėdami padidinti

AQUAglide vaginalinis lubrikantas 200ml su DOVANA

Vandens pagrindo lubrikantas su trimis tamponais-kempinėlėmis, kuriuos gausite visiškai nemokamai!
Gamintojas: JOY Division
19,00 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse

Aprašymas
AQUAglide lubrikantas ir tamponai-kempinėlės - geriausi šiuolaikinės moters draugai. Lubrikantą naudokite įprastinių vaginalinių lytinių santykių metu, kai neužtenka natūralios lytinių organų drėgmės. Na, o su šiuo pasiūlymu tai - puiki proga išbandyti tamponus - kempinėles. Su šiais tamponais galėsite mėgautis aktyviu laisvalaikiu: šokti, bėgioti, sportuoti, maudytis, mylėtis. Pasiūlymą sudaro 200ml talpos lubrikantas ir 3 vnt. tamponų. Viskas supakuota gražioje kartoninėje dėžutėje, tad tinka net dovanoti.

* Riboto kiekio ir trukmės pasiūlymas!

Plačiau apie lubrikantą:
Joydivision jau dešimtmetį garsėja kaip viena mėgstamiausių ir žinomiausių lubrikantų gamintojų Europos rinkoje. Šis krištolo skaidrumo gelis yra pripažintas, kaip medicininės paskirties produktas – jis tinka net jautriausią, į alergijas linkusią odą turintiems žmonėms ir atitinka griežtus Vokietijos Kokybės Kontrolės reikalavimus. Optimalus lubrikanto pH užtikrina komfortabilų gelio naudojimą, išvengiant odos sudirginimo. Draugiškasis odai lubrikantas yra patikrintas ir gerai įvertintas dermatologų, jam yra atlikti klinikiniai testavimai. Lubrikantas tirpus vandenyje – jį lengva nuplauti, o kokybiškos sudėties dėka jį galima vartoti be jokių apribojimų. Be riebalų, todėl nepalieka dėmių ant drabužių ar patalynės. Gelis puikiai sąveikauja su gumos, latekso gaminiais, o tai reiškia, kad jį galima naudoti su prezervatyvais ir visų rūšių sekso žaisliukais, įskaitant ir silikoninius. Šis lubrikantas – išties puiki, nekenksminga priemonė sumažinti nemalonų sausumo, trinties pojūtį tiek dueto, tiek solo meilės žaidimų metu, taipogi lubrikantas užtikrina ilgailaikio slydimo poveikį. Be to, šis unikalų gelį galima naudoti oralinio sekso metu. Dar vienas šio lubrikanto privalumas – nedideliu jo kiekiu rekomenduojama suvilgyti tamponą, prieš įvedant jį į makštį (taip išvengsite gleivinės sudirginimo ir nemalonaus sausumo ir skausmo jausmo).

Plačiau apie tamponus:
Maudynės, SPA malonumai, sportinė veikla ir lytiniai santykiai yra tie dalykai, kurie nukenčia tada, kai moteris aplanko mėnesinės. Ką daryti, jei Jums mėnesinės, bet vis tiek norite užsiimti mėgstama veikla? Tobulu išsigelbėjimu tampa besiūliai, minkštučiai tamponai Soft-Tampons. Originalieji Soft-Tampons skirti ne kasdienai - jie taps geriausiais Jūsų draugais ypatingoms gyvenimo akimirkomis. Su šiais tamponais galėsite maudytis, lankytis SPA, sportuoti ir, svarbiausia, galėsite užsiiminėti seksu! Nuo šiol mėnesinės Jums nebus kliūtimi mėgautis aistringomis meilės akimirkomis. Peržiūrėti pilną aprašymą

LubrikantaiKaip išsirinkti lubrikantą?

Padėsime nepasiklysti skirtingų lubrikantų gamintojų ir rūšių gausoje -

išsirinkite tai, kas atitinka JŪSŲ individualius poreikius

prieziura4Sekso žaisliukų priežiūra
Ką, kuo ir kodėl? 

Pasirūpinkite savo intymių priemonių švara ir saugumu

Saugaus sekso užtikrinimas

Saugus seksas

Pasirupinkite savo ir savo partnerio(es) saugumu lytinio akto metu. Prezervatyvai pades išvengti nepageidaujamo neštumo bei lytiniu ligu (LPL).

Peržiūrėkite

 

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Ekskursija Aistros parduotuvėje

Rengiate mergvakarį ar smagų draugų vakarėlį? Norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo? Sudalyvaukite ekskursijoje Aistros parduotuvėje!

Peržiūrėkite

Tikras Eržilas lovoje? Imanoma!

Eržilas lovoje

Efektyvus sprendimai vyriškumo problemoms: potencijos sutrikimams, menkam ar per dideliam susijaudinimui, priešlaikinei ejakuliacijai.

Peržiūrėkite

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Neįgaliųjų nuolaidų programa

Būdama socialiai atsakinga, Aistra neįgalumą turintiems asmenims siūlo nuolaidų programą. Nes visi nori ir gali mylėti!

Peržiūrėkite