Bathmate Hydro7 mėlyna vandens penio pompa

26cm ilgio su siurbtuku, 22,5cm ilgio be siurbtuko, 5,3cm skersmens penio pompa vyrams. Spalva – mėlyna. Pagaminta iš TPR gumos ir polikarbonatinio plastiko. Gerina erekciją, efektyviai didina penio apimtį ir dydį- penis pailgėja iki 5cm per 10 mėnesių. Rekomenduojama vyrams, kurių penis erekcijos būsenoje yra 12-18cm
Gamintojas: Bathmate
129,00 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Bathmate Hydro7 - naujasis legendinio Bathmate Hercules pavadinimas. Naujas pavadinimas, naujas dizainas, bet tas pats, nuo 2006 metų vyrų gyvenimo kokybę gerinantis produktas.

Kaip ir klasikinės vakuuminės pompos, Bathmate Hydro7 vyrams padeda išvengti baimės Nr.1 – pernelyg mažo varpos dydžio. Ši vandens pompa gelbsti net 92% vyrų iki 60 metų amžiaus, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos ar norintiems turėti didesnių apimčių vyrišką pasididžiavimą. Bathmate Hydro7 pompos didysis privalumas – priešingai nei įprastos oro vakuuminės pompos, ji užpildoma vandeniu, todėl audinių augimas pasiskirsto tolygiai, o vandens pompos efektas yra didesnis, nei 2 kartus, palyginus su klasikine penio pompa. Hidraulinės vandens galios dėka varpą galima padidinti iki 5cm 10 mėnesių bėgyje, jei pompą naudosite reguliariai. Taipogi greitai pastebėsite, kad penis tampa storesnis – Bathmate Hydro7 gali pastorinti penį net iki 40-50%. Naudojant šią pompą, labai suaktyvėja kraujo pritekėjimas į lytinius organus, todėl atsiranda galimybė išsigydyti impotenciją (jei ji nesusijusi su uždegimais, virusais, prostatos bei infekciniais susirgimais) – žymiai pagerėja erekcija, ji tampa stabili, lytinis aktas trunka ilgiau, pasiekiamas intensyvesnis orgazmas. Bathmate Hydro7 – medicininės paskirties prekė, galinti atstatyti erekcinę funkciją. Bathmate Hydro7 naudojimo duoda stiprų impulsą ląstelių volumizacijai (natūraliai išlaisvina augimo hormonus). Kiekvieno naudojimo metu įvyksta audinio hiperplazija (padidėja organizmo struktūrų - ląstelių skaičius). Varpa reaguoja į nuolatinį audinių tempimą, todėl padidėja dėl nuolatinio raiščių tempimo, ląstelių dauginimosi bei galvutės išsiplėtimo. Teigiamą rezultatą pajusite jau po pirmojo Bathmate Hydro7 penio pompos panaudojimo, ir efektas truks iki 5 valandų. Sistemingai naudojant šią pompą, varpa aktyviai auga ir augimo rezultatai yra negrįžtami (t.y., varpa išliks didesnė visą likusį gyvenimą). Kadangi slėgis veikia visą varpą, plečiasi ir jos galvutė – ji tampa masyvesnė. Ši puiki pompa ne tik didina, bet ir tiesina varpą. Na, o su Bathmate Hydro7 dar galėsite ir stebėti savo varpos didėjimo procesą – ant pompos cilindro yra matavimo skalė. Atkreipkite dėmesį, kad norint pasiekti optimalų efektą, būtinas pompos naudojimo reguliarumas, o ne dažnumas, todėl gamintojas rekomenduoja naudoti pompą ne ilgiau, nei 15 min. į dieną. Naudojant šią pompą, Jūsų varpos apimtis neturėtų viršyti 18cm ilgio ir 4,5cm skersmens, antraip ji Jums bus per maža. Bathmate Hydro7 rekomenduojama naudoti tiems vyrams, kurių penis erekcijos būsenoje yra 12-18cm. Jei penio ilgis erekcijos būsenoje viršija 18cm, Jums rekomenduojame naudoti penio pompą Bathmate Hydromax9 arba HydroXreme9. Visa vandens pompa Bathmate Hydro7 yra surinkta Didžiojoje Britanijoje, o tai užtikrina vartotojui aukštą šios pompos kokybę bei ilgaamžiškumą. Net jei netyčia numesite pompą ant žemės, ji nepraras savo ekspluatacinių savybių. Pompa pagaminta iš TPR gumos ir polikarbonatinio plastiko.

 
Bathmate Hydro7 vandens pompos ypatybės:
• sukurta vyrams;
• ilgina varpą, didina jos apimtį be medicininių intervencijų;
• ištiesina varpą;
• gerina erekciją bei ištvermingumą meilės guolyje;
• skatina kraujo pritekėjimą į lytinius organus;
• 40-50% padidėjęs varpos tūris;
• iki 5cm ilgesnė varpa;
• natūraliai išlaisvina augimo hormonus;
• sistemingai naudojant, rezultatai negrįžtami (varpa liks didesnė visą likusį gyvenimą);
• matmenys: bendras ilgis su siurbtuku – 26cm, ilgis be siurbtuko – 22,5cm, skersmuo – 5,3cm;
• spalva- mėlyna;
• medžiaga: TPR guma ir polikarbonatinis plastikas;
• naudojimas - tik 15min. 1 kartą per dieną;
• saugesnė už vakuumines penio pompas, greičiau pasiekiami rezultatai;
• vos per kelias sekundes sukuriamas slėgis;
• didina organizmo struktūrų – ląstelių skaičių;
• varpa padidėja dėl nuolatinio raiščių tempimo, ląstelių dauginimosi bei galvutės išsiplėtimo;
• matavimo skalė ant cilindro leidžia stebėti varpos didėjimą;
• nekenkia sveikatai ir neskausminga;
• kliniškai ištirta urologijos klinikoje;
• aukšta kokybė;
• ilgaamžiškumas;
• nesudėtinga priežiūra;
• pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Bathmate Hydro7 (Hercules) vandens penio pompos pristatymas (anglų kalba):


NAUDOJIMAS

Pompos naudojimas duše:
1. Nusiprauskite po dušu, kad atsipalaiduotumėte;
2. Pripildykite pompą vandeniu. Laikykite pompą taip, kad vanduo neišsilietų iš cilindro;
3. Įveskite varpą į cilindrą ir stipriai prispauskite pompą prie kūno tam, kad susidarytų vakuumas ir pompa sandariai prisisiurbtų (paspausti gali reikėti 4-5kartus). Vandens perteklius išbėga per viršutinį pompos vožtuvą.
4. Po 5min. paspauskite vandens nuleidimo mygtuką ir nuimkite pompą.
5. Procedūrą kartokite 3 kartus – bendras procedūros laikas – ne daugiau 15-20 minučių 1 kartą į parą.

Pompos naudojimas vonioje:
1. Pripildykite vonią vandens;
2. Keletą minučių atsipalaiduokite vandenyje, tuomet pompą panardinkite į vandenį ir pripildykite ją vandens. Įveskite varpą į cilindrą;
3. Prispauskite pompą prie savęs keletą kartų – taip susidaro vakuumas, o spaudimo dėka vandens perteklius pašalinamas iš cilindro per viršutinį Bathmate Hydro7 vožtuvą. Kai pajusite, kad susidarė tinkamas slėgis – tiesiog atsipalaiduokite. Šiuo momentu Jūsų varpa pradeda didėti.
4. Jei jaučiate, kad slėgis pernelyg didelis, siekdamas išvengti traumų, Jūs visuomet galite jį šiek tiek susilpninti, išleisdamas dalį vandens per viršutinį pompos vožtuvą. 5. Po 5min. paspauskite vandens nuleidimo mygtuką ir nuimkite pompą.
6. Procedūrą kartokite 3 kartus – bendras procedūros laikas – ne daugiau 15-20 minučių 1 kartą į parą.

Aistra parduotuvėse galite įsigyti atsarginių Bathmate detalių bei priedų. Juos rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje - Bathmate priedai.