+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Black Velvet juodi vaginaliniai kamuoliukai

9cm įvedamo ilgio (bendras ilgis – 18cm), 3,6cm skersmens ir 93g svorio juodos spalvos velniški silikoniniai/plastikiniai vaginaliniai kamuoliukai, skirti atlikti Kėgelio pratimus ir stiprinti makšties raumenis
Gamintojas: You2Toys
16,90 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Aprašymas
Black Velvet Balls vaginaliniai kamuoliukai skirti pradiniam Kėgelio pratimų treniruočių etapui. Pakankamai sunkūs (93g), bet dideli, sujungti tarpusavyje lanksčia tvirta juostele kamuoliukai skirti moterims, kurios dar neturi jokios vaginalinių kamuoliukų vartojimo patirties. Kasdien Kėgelio pratimams atlikti skirkite bent po 15-30 minučių savo laiko. Atsargiai įstumkite kamuoliukus į makštį, lėtai suspauskite jos raumenis bei taip pat lėtai atpalaiduokite. Kol dar esate neįgudusios, treniruočių pradžioje gali kilti šiokių tokių keblumų – kamuoliukai gali iškristi jau po keleto minučių užsiėmimų, tačiau nesijaudinkite dėl to ir mankštinkitės toliau. Įgudus, vaginaliniai kamuoliukai viduje leis Jums užsiimti įprasta kasdiene veikla ir laikysis Jumyse automatiškai. Teigiamo efekto galite tikėtis po 6-12 savaičių reguliarių treniruočių, viskas priklauso nuo Jūsų ryžto ir fiziologinės būklės. Rezultatai atpirks įdėtas pastangas – moterys, su gerai ištreniruotais makšties raumenimis, greičiau ir dažniau patiria orgazmą, jis būna intensyvesnis. Be to, mokėjimas reguliuoti ištreniruotos makšties plotį Jūsų sekso partnerį nukels į devintą malonumų dangų. Tad Black Velvet Balls taps ne tik naudingu sveikatai treniruokliu, bet ir malonumų šaltiniu.
Black Velvet Balls vaginaliniai kamuoliukai pagaminti iš ABS plastiko ir visiškai padengti aukštos kokybės silikonu. Kamuoliukai yra su kintančio svorio centru – daugybė mažų rutuliukų kamuoliukų viduje chaotiškai juda nuo menkiausio Jūsų judesio, neleisdami kamuoliukams iškristi ir papildomai erotiškai stimuliuodami makšties sieneles. Tai stilingas ir žaismingai dekoruotas sekso žaisliukas, kuris gali tapti puikia dovana. Ypatingai – pačiai sau.
 
You2Toys Black Velvet Balls vaginalinių kamuoliukų ypatybės:
 • skirti stiprinti makšties raumenis;
 • skirti atstatyti prarastą makšties elastingumą (dėl senyvo amžiaus, hormoninių pokyčių ar gimdymo);    
 • papildomai stimuliuoja makšties sieneles, padeda lytiškai susijaudinti;
 • spalva: juoda:
 • svoris: 93g;
 • ilgis: įvedamas ilgis - 9cm (bendras ilgis – 18cm);
 • skersmuo: 3,6cm;
 • medžiaga: ABS plastikas, silikonas (hipoalerginis, be ftalatų);
 • lygis: pradedančiosioms ir pažengusioms;
 • stilingas, jaunatviškas, velniūkštiškas dizainas;
 • švelnūs, glotnūs, malonūs liesti;
 • anatomiškas dizainas: prisitaiko prie natūralių kūno linkių;
 • atsparūs vandeniui (gali būti naudojami duše, vonioje);
 • su rankenėle patogiam įdėjimui/išėmimui;
 • lengvai valomi ir prižiūrimi.
 
Naudojimas: įsitaisykite patogioje padėtyje (gulsčiomis arba vieną koją pakėlusi ant klozeto arba vonios krašto). Atsipalaiduokite. Vaginalinius kamuoliukus sudrėkinkite lašeliu mėgiamo vandens pagrindo lubrikanto. Laikydama už rankenėlės, švelniai įstumkite kamuoliukus į makštį. Įtempkite ir atleiskite makšties raumenis - atlikte Kėgelio pratimus. Jei esate pakankamai patyrusi naudotoja, kamuoliukams įsidėti nebus reikalinga gulima padėtis, taip pat galėsite su makštyje esančiais kamuoliukais judėti, užsiimti kasdiene veikla. Po naudojimo nuplaukite kamuoliukus muiluotu vandeniu arba sekso žaisliukų valikliu.