Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Partner Plus poros vibratorius

Dviejų varikliukų violetinės spalvos vibratorius, skirtas poroms. Viena pusė įstumiama į makštį ir stimuliuoja abu partnerius, kita – priglaudžiama prie klitorio
Gamintojas: Satisfyer
89,00 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Lubrikantas: Tooltip
Valiklis: Tooltip
Aprašymas
Argi ne fantastiška, kad inovatyvios technologijos lepina mus ir miegamajame leidžia patenkinti visus mūsų slaptus troškimus ir įgeidžius, o technologijų progreso dėka vienas sekso žaisliukas suteikia nežemišką malonumą abiems partneriams tuo pačiu metu? Toks yra Partner Plus - šiuolaikiškas vibratorius poroms. Šis dvigubas sekso žaisliukas intymaus artumo metu stimuliuoja tiek moterį, tiek vyrą – viena jo pusė įstumiama į makštį, kita priglaudžiama prie klitorio. Makštyje esanti vibratoriaus dalis sekso metu suteikia palaimą net tik moteriai, bet ir vyrui. Be to, dėl viduje esančio vibratoriaus moters makštis tampa siauresnė, o tai užtikrina vyrui dar didesnį malonumą įsiskverbimų metu. Vibratorius lengvai randa paslaptingąjį moters G tašką ir intensyviai jį jaudina. Ant klitorio esanti vibratoriaus pusė pulsuodama pakylėja moterį iki dangaus – dviguba stimuliacija ir partnerio artumas verčia iš malonumo pamiršti viską aplinkui. Šio galingo, bet diskretiškai tylaus vibratoriaus abiejų pusių galiukuose įmontuota po stiprų variklį – jų vibracija privers abu partnerius alpėti nuo patiriamos ekstazės bangų. 7 vibracijos režimai ir 3 vibracijos greičio programos sudaro plačią terpę poros eksperimentams ir meilės žaidimų įvairovei. Partner Plus pagamintas iš minkšto, švelnaus liesti, saugaus odai silikono ir yra visiškai nepralaidus vandeniui – seksas duše ar vonioje visada atrodo masinančiu abiems lytims. Pakraunamas USB jungtimi, kuri yra pridedama komplektacijoje – jokių rūpesčių dėl baterijų. Lengvai valdomas vienu mygtuku, šis virtuoziškas galiūnas padovanos Jūsų porai daugybę vaizduotę kaitinančių meilės žaidimų akimirkų.

Parner Plus vibratoriaus ypatybės:
 • stimuliacija: vaginalinė, klitorinė, penio;
 • spalva: violetinė;
 • išmatavimai: ilgis - 90mm, skersmuo - iki 35,5mm;
 • vibravimas: 7 vibravimo režimai ir 3 vibracijos greičio programos;
 • erdvė kurti pageidaujamas vibracijos intensyvumo ir ritmo programas;
 • du galingi varikliai, įmontuoti pačiuose vibratoriaus galiukuose;
 • valdymas: 1 mygtukas
 • maitinimas: USB maitinimas (jungtis pridedama);
 • moderni, anatomiška forma;
 • šiuolaikinis dizainas, inovatyvios technologijos;
 • diskretiškai tylus;
 • pagamintas iš saugaus odai silikono;
 • atsparus vandeniui - gali būti naudojamas duše/vonioje.

Naudojimas: prieš naudojimą abu vibratoriaus korpusus ištepkite vandens pagrindo lubrikantu. Atsargiai įstumkite G taško stimuliatorių į makštį, o klitorio stimuliatorių atremkite į ar šalia klitorio. Mėgaukitės seksu, pasirinkdami mėgstamą sekso pozą, drauge su partneriu pajuskite į palaimos viršūnes nukeliančias stimuliatoriaus vibracijas. Po kiekvieno naudojimo vibratorių nuvalykite sekso žaisliukų valikliu.
Partner Plus porų vibratoriaus pristatymas (anglų kalba):