Prezervatyvai

Malonus, atpalaiduojantis ir gerų potyrių suteikiantis seksas – puikios nuotaikos ir savijautos garantas. Saugumas – itin svarbus aspektas ir prezervatyvai yra tinkamiausia priemonė apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo arba lytiškai plintančių ligų.

Prezervatyvai –saugumo pasirinkimas poroms

Prezervatyvai jau daugybę metų laikomi efektyviausia ir populiariausia apsaugos priemone.

  • Prezervatyvus galima įsigyti be recepto, priešingai nei kitas kontracepcijos priemones.
  • Prezervatyvus lengva naudoti, tam nereikia specialių įgūdžių.
  • Prezervatyvai – vienkartinė apsisaugojimo priemonė, todėl ji nedaro jokio neigiamo poveikio vaisingumui ateityje.
  • Prezervatyvai saugo nuo nepageidaujamo nėštumo. Jų efektyvumas – beveik 99 %.
  • Prezervatyvai saugo nuo lytiškai plintančių ligų.
  • Prezervatyvai tobulai paįvairina seksualinę patirtį, nes galima rinktis ne tik įprastus latekso gaminius, bet ir įvairių skonių ar tekstūros prezervatyvus.

Prezervatyvai – įvairiems poreikiams patenkinti

Prezervatyvų rūšių yra daugybė, todėl ir pasirinkimas labai platus. Aistra.eu asortimente:

Latekso prezervatyvai. Tai populiariausia prezervatyvų rūšis. Latekso prezervatyvai puikiai priglunda, yra lubrikuoti ir gali apsaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų bei nepageidaujamo nėštumo. Be to, lubrikuoti prezervatyvai gali apsaugoti nuo skausmo ar nemalonaus dirginimo sekso metu, taip pat jie tinkami bet kokiam seksui (vaginaliniam, oraliniam ir analiniam).

Šildantys ar šaldantys prezervatyvai. Tai prezervatyvai, skirti seksualinio gyvenimo malonumui, jauduliui ir aistrai padidinti. Šildantys ar šaldantys prezervatyvai puikiai tinka tada, kai miegamaje tampa nuobodu. Jie padeda sužadinti susidomėjimą seksu, paįvairina potyrius, o kartais net ir labai maloniai nustebina.

Ejakuliaciją atitolinantys prezervatyvai. Tai prezervatyvai, kurie nujautrina varpą, gali padėti atitolinti ejakuliaciją bei prailginti lytinį aktą. Šios rūšies prezervatyvai yra šiek tiek siauresni, kad glaudžiau apglėbtų varpą, tačiau jų išvaizda standartinė, todėl partnerė net neįtars, jog naudojate šį tą papildomo abiejų malonumui sustiprinti.

Stimuliuojantys prezervatyvai. Tai briaunuoti, dygliuoti, su apvaliais gumbeliais, šereliais ar kitokia tekstūra dengti prezervatyvai. Naudojant tokius prezervatyvus, neabejotinai padidinsite malonumą sau ir savo partneriui. Stimuliuojantys prezervatyvai – kad į meilės žaidimus panirtumėte lengviau ir malonius potyrius sekso metu jaustumėte stipriau.

Tamsoje šviečiantys prezervatyvai. Nauji potyriai lovoje su naujaisiais tamsoje šviečiančiais prezervatyvais! Tai išskirtinės išvaizdos ir daugybės privalumų prezervatyvai – saugo nuo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų, puikiai priglunda, patogūs mūvėti, funkcionalūs. Naudokite juos taip, kaip nurodyta instrukcijoje.

Aistra.eu asortimente ne tik skirtingų rūšių, bet ir įvairių dydžių, kvapų ar skonių prezervatyvai. Paįvairinkite savo seksualinius santyius įnešdami į juos daugiau aistros kibirkšties!

Daugiau
Rezultatai 1 - 40 iš 131
Puslapis 1 iš 4