+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

C&B Gear Steel Cock Ring metalinis penio žiedas

Nerūdijančio plieno penio žiedas. Sustiprina erekciją, pailgina lytinio akto trukmę. 4 dydžiai
Gamintojas: Blue Line
-61%
12,90 €
5,00 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Dydis
Pasirinkite prekės variantą
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Aprašymas
Aukštos kokybės, nerūdijančio plieno penio žiedas iš Blue Line kolekcijos. Stiprus spaudimas, tvirtas užveržimas, vyriškai seksualus minimalistinis dizainas. Pagrindinė šio žiedo paskirtis - tvirtai suveržti penio pagrindą arba penį ir sėklides (priklausomai nuo to, kaip dėvėsite žiedą). Sukūrus užspaudimo efektą, erekcija tampa stipresnė ir trunka ilgiau, nei įprastai. Be jokių tablečių, pompų ar pratimų - tiesiog čia ir dabar.
Tai pirma pagalba tiems vyrams, kuriuos kankina priešlaikinė ejakuliacija.
Šį nerūdijančio plieno žiedą siūlome keturių dydžių: 3,3 cm (1,3 colio), 3,8 cm (1,5 colio), 4,6 cm (1,8 colio) ir 5 cm (2 coliai) skersmens. Visuomet rekomenduojama pradėti nuo didesnio dydžio - didesnis žiedas suteiks ne tokį stiprų užveržimą, be to, jį galėsite naudoti tiek penio, tiek sėklidžių užveržimui. Jei reikia stipresnio užveržimo efekto, rinkitės mažesnio diametro žiedą (kuo mažesnis žiedo skersmuo - tuo stipresnis užveržimas).
Pagamintas iš 100% nerūdijančio plieno, šis žiedas yra ne tik patvarus, ilgaamžis, bet ir itin higieniškas (žiedą galima sterilizuoti verdančiame vandenyje arba naudojant buitinį baliklį). Nerūdijantis plienas yra jautrus temperatūrai, tad galite lengvai šiam žaisliukui suteikti papildomą stimuliuojantį efektą - pašildykite arba pašaldykite jį norimos temperatūros vandenyje. Dar vienas nuostabus dalykas yra tas, jog šį žiedą galite naudoti su bet kokios rūšies lubrikantu (tiek vandeniniu, tiek silikoniniu). Kad žiedas tarnautų Jums daugybę metų (netgi dešimtmečius), venkite jo kontakto su abrazyviais paviršiais (pvz., žiedais ir pan.).

C&B Gear Steel Cock Ring penio žiedo ypatybės:

• skirtas vyrams;
• sustiprina erekciją;
• padeda ilgiau išlaikyti erekciją;
• prailgina lytinio akto trukmę;
• pagamintas iš 100% nerūdijančio plieno;
• tvirtas, standus, ilgaamžis;
• tinka visų ilgių ir apimčių peniams;
• išmatavimai: 3,3 cm, 3,6 cm, 4,6 cm ir 5 cm (pasirinkite viršuje);
• spalva: sidabro;
• galima naudoti ir kaip sėklidžių užveržėją;
• 100% atsparus vandeniui - galite naudoti duše/vonioje;
• jautrus temperatūrai - galima pašildyti/atšaldyti;
• rekomenduojama naudoti su lubrikantu.

Naudojimas: penio žiedą dosniai sutepkite lubrikantu. Žiedą užmaukite ant penio (kai penis bus erekcijos būsenoje). Jei pageidaujate, vieną žiedo dalį galite uždėti ant sėklidžių, kaip sėklidžių užveržėją. Užsiimkite lytiniais santykiais. Po naudojimo, laikydamiesi gamintojo rekomendacijų, sekso žaisliuką būtinai nuplaukite tam skirtomis priemonėmis.

Pastaba: penio žiedo nenaudokite ilgiau, nei 20 minučių, nes galite pakenkti varpai ir jos kraujotakai. Jokiu būdu nenaudokite penio žiedo valandą ar ilgiau.