+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Silikoninis penio užveržėjas Paprastasis

Reguliuojamo skersmens silikoninis penio užveržėjas stipresnei erekcijai
Gamintojas: You2Toys
-25%
4,90 €
3,68 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Aprašymas
You2Toys penio užveržėjas "pradinukams". Jei norite pradėti savo naujų potyrių ir galimybių paieškas, naudodamas penio žiedą ar užveržėją, tuomet savo keliones pradėkite nuo šio silikoninio penio užveržėjo. Šis užveržėjas yra 24cm bendro ilgio silikoninė juostelė, kurią sulenkus, išgaunama žiedo forma. Juostelę juosia du plastikiniai kamuoliukai, kuriais lengvai žiedo skersmenį pritaikysite prie savo penio.

Naudojimas: sukelkite peniui erekcijos būseną. Pasiekus pilną erekciją, užmaukite žiedą, suveržkite jį kamuoliukais taip, kad žiedas tvirtai laikytųsi, tačiau nekeltų diskomforto ar skausmo. Viskas - Jūsų erekcija bus stipresnė ir truks ilgiau, nei įprastai. Galite užsiiminėti įprastiniais lytiniais santykiais, galite naudoti prezervatyvą.