+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Demoniq Claudia glaustinukė

Šlapio efekto audinio bodžiukas valdovei. Akcentuotas tinklo įsiuvais ties klubais ir nugaroje. Krūtinė suvarstoma raišteliais.
Gamintojas: Demoniq
47,90 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Dydis
Pasirinkite prekės variantą
Aprašymas
- Mane vadina Klaudija ...
... Bet tu turi mane vadinti ponia Klaudija. Nepamiršk to bet kuriuo metu mūsų žaidimų aikštelėje. Aš esu reikli... Labai reikli... ir... gali būti tikras, kad tai sužinosi. Ši patirtis tavo atmintyje įstrigs taip, kaip mano kulniukas tavo minkštoje vietoje... Žaidimas prasideda...
- Taip, ponia Klaudija.

Claudia yra jaudinantis bodžiukas iš Demoniq valdovių (angl. Mistress) kolekcijos, skatinantis šiurkščią ir pikantišką žaidimų atmosferą. Tobulai kūno linijas pabrėžiantis bodis pasiūtas iš šlapio efekto ir tinklinio audinių. Ypač seksualiai pabrėžiami apvalūs sėdmenys - net iš tolo kviečia grožėtis ir liesti. Krūtinę akcentuoja ypač gili V formos iškirptė, kuri suvarstoma raišteliais - iškirptės gylį reguliuokite pati arba patikėkite tai partneriui - tiesiog įaudrinkite savo fantaziją. Audinys: 95% poliesteris, 5% elastanas.