+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Horoscope dovanų rinkinys moteriai OŽIARAGEI

Trijų dalių dovanų rinkinys moteriai, kurios zodiako ženklas yra Ožiaragis. Rinkinį sudaro: pakabutis, gelis klitoriui ir silikoninis stimuliatorius
Gamintojas: Bijoux Indiscrets
29,95 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
DOVANA
 Dovana  Pirkdami šią prekę, dovanų gausite firminę Bijoux Indiscrets užrašinę
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Aprašymas
Turbūt bemaž kiekvienam vyrui iškyla dilema, ką padovanoti mylimai moteriai. Ką padovanoti, kad ji liktų patenkinta? O gal... patenkinti abu? Ispanų kompanija Bijoux Indiscrets viską apgalvojo už Jus - pristatome Jums dovanų rinkinių liniją, paremtą zodiako ženklais.

Kiekviena moteris yra savita: savitas charakteris, saviti pomėgiai, savitas stilius. Tačiau, kad ir kokios jos būtų skirtingos, visuomet bus kai kas, kas jas sies - zodiako ženklas. Galima tuo tikėti, galima - ne, tačiau manoma, jog kiekvieno zodiako ženklo atstovai priklauso tam tikriems elementams (ugnis, žemė, vanduo ir oras), išsiskiria tam tikromis bendromis savybėmis, polinkiais ir pan. Taigi, kiekvienas HOROSCOPE linijos dovanų rinkinys yra pritaikytas būtent tam konkrečiam zodiako ženklui. Argi ne tobula?

Moteriai Ožiaragei skirtame rinkinyje rasite pakabutį, gelį klitoriui ir silikoninį ant piršto maunamą stimuliatorių. Apie kiekvieną iš jų plačiau:

Pakabutis. Manoma, jog toteminis Ožiaragio brangakmenis yra obsidianas. Apsauginės obsidiano savybės absorbuoja negatyvią energiją, leisdamos protui ir kūnui susijungti į vieną visumą, išlaisvinti savo moterišką energiją. Jūsų libido, aistros ir geismo pojūčiai yra moteriškos energijos formos. Pajuskite, kaip jos pinasi tarpusavyje, pabrėžia viena kitą ir tiesiog teka Jūsų kūnu, kai jį liečia opalo pakabutis.

Gelis klitoriui. Kai savyje pažadinsite vidinę energiją, pats metas pereiti prie išorinio "žadinimo". Ožiaragei skirtas gelis klitoriui sukurtas atsižvelgiant į jos toteminį elementą - Žemę. Klitorį patepus nedideliu gelio kiekiu, pamažu pajusite tarsi į Jūs plūstančią šilumos bangą, kuri apims vis daugiau ir daugiau Jūsų kūno. Gelis veikia stimuliuojančiai, suaktyvina kraujotaką lytinių organų srityje, tad tai yra tobulas priedas prieliudijai tiek solo, tiek poros žaidimams. Negana to, gelis yra žemiškai švelnaus vetiverijų (kvapiųjų auksabarzdžių) aromato, padėsiančio išgryninti mintis ir sutelkti jas tiesiai į malonumo epicentrą.

Stimuliatorius. Kai Jūsų protas ir kūnas pasiruošęs - belieka žengti tik paskutinį žingsnį malonumo apogėjaus link. Silikoninis, ant piršto maunamas stimuliatorius bus tas degiklis, kuris aktyvuos Jūsų "didįjį O". 10 vibravimo režimų leis Jums gerai ištyrinėti savo kūną ir išsirinkti tai, kas maloniausia būtent Jums. Stimuliatorių naudokite tik su vandens pagrindo lubrikantu.

Pagaminta Ispanijoje. Supakuota prabangioje dėžutėje, paruošta ir idealiai tinka dovanoti.