+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

ORGIE Orgasm Drops Vibe lašiukai klitoriui 15ml

Trigubą efektą sukuriantys lašiukai, skirti klitorio stimuliacijai
Gamintojas: Orgie
20,90 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Aprašymas
Šiais laikais orgazmą pasiekti nėra taip sudėtinga, ypač, kai turime gausybę papildomų priemonių. Ar užsiimate masturbacija, ar užsiimate lytiniais santykiais poroje - išmėginkite Orgasm lašiukus iš ORGIE kolekcijos. Šie lašiukai yra patobulinta ankstesnio leidimo Orgie lašiukų versija, kuri pasžymi trejopu efektu - lašiukus užlašinus ant klitorio, iš pradžių jaučiamas dilgčiojantis šalčio jausmas, kuris pereina į dilgčiojantį šilumos jausmą, ir, galiausiai, juntamas nepakartojamas ir su niekuo nesulyginamas vibravimo pojūtis (išgaunamas Amazonės džiunglėse randamų aktyvių ingredientų dėka). Negana to, šie lašiukai yra malonaus persikų skonio bei aromato!
Orgie Orgasm Drops Vibe lašiukai tinkami naudoti su sekso žaisliukais ir prezervatyvais. Tinka visų tipų odai. Talpa: 15 ml. Pagaminta Portugalijoje.

Naudojimas: 1 - 2 lašus pipete užlašinkite tiesiai ant klitorio, šiek tiek lukterkite, kol priemonė pradės veikti. Jei reikia, procedūrą galite pakartoti. Skirta tik išoriniam naudojimui. Priemonė saugi bučiuoti, laižyti.