+370-608-44443
Prisijungti /

Registruotis
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Pasante Clear Sign pieštukinis nėštumo testas 1 vnt.

Greitas ir patikimas būdas nustatyti galimą nėštumą. Pakuotėje yra 1 vienkartinis nėštumo testas – pieštukas. Net 99% tikslumas
Gamintojas: Pasante
2,50 €
Internetinės Aistros parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo kainų fizinėse Aistros parduotuvėse
Aprašymas
Pirmieji nėštumo požymiai atpažįstami ne visuomet greitai ir patikimai. Žmogaus chorioninio gonadotropino (hCG) pėdsakai gali būti aptinkami nėštumo testo dėka, praėjus 7-10 dienų po nesaugaus lytinio akto. Nėštumo testas Pasante Clear Sign  testas yra skirtas savarankiškam nėštumo testo nustatymui. Pakuotėje rasite 1 vienkartinį nėštumo testą. Šis nėštumo testas – net 99% tikslumo, patikimas, greitas ir efektyvus būdas nustatyti galimą nėštumą. Visgi išimtinais atvejais hCG koncentracija šlapime gali būti padidėjusi, sergant įvairiomis ligomis, todėl tikslią klinikinę diagnozę gali patvirtinti tiktai gydytojas.

Nėštumo testo Pasante Clear Sign ypatybės:
• savarankiškam galimo nėštumo nustatymui;
• greitas ir patikimas būdas nustatyti galimą nėštumą;
• net 99% tikslumas;
• pakuotėje yra 1 vienkartinis nėštumo testas;
• atliekant nėštumo testą, naudojamas rytinis šlapimas;
• teigiamą rezultatą matysite jau po 1 minutės procedūros;
• neigiamam rezultatui įsitikinti reikia luktelėti 5 minutes;
• pagamintas didžiojoje Britanijoje.

Naudojimas: Iš pakuotės atsargiai išimkite nėštumo testą (pieštuką). Pamerkite jį į indelį su rytiniu šlapimu (merkite iki žalios juostelės ant pieštuko) ir palaikykite 15 sekundžių. Ištraukite iš šlapimo pieštuką ir maždaug 1 minutę luktelėkite. Teigiamą rezultatą ( dvi juostelės kontrolinėje C ir testo T dalyse) pamatysite, iš karto jam pasirodžius. Neigiamu rezultatu ( viena juostelė kontrolinėje C dalyje) įsitikinti luktelėkite iki 5 minučių. Testas nesuveikusiu laikomas tuomet, kai juostelė neatsirado nė viename langelyje arba atsirado tik testo T dalyje.